1. Úvod
  2. Blog
  3. Pro pejsky
  4. Ach, ty sněhové koule...
29.01.2019
Pro pejsky

Ach, ty sněhové koule...

Se sněhovými koulemi na srsti jsem se setkala v době, kdy jsem se ještě nezabývala psí módou. A že jsem se s tím neuměla poprat je skutečnost. Při dlouhé srsti 10 a více cm a váze kolem 50 kg se kolule v srsti nedaly nijak odstranit. Procházky v tomto počasí jsem musela zrušit, ale protože psi žili venku, nemohla jsem je koupat a musela jsem jim večer před spaním rozbíjet námrazu na srsti kladivem.

Těď mám malého pejska, žije v domě. Nepředpokládala jsem, že to budu řešit stejně složitě. Pejsek je malinký, takže koule se mu dělají tak, že za čtvrthodinovou procházku je má po celém těle, nejenom na packách jak jsem to znala z dřívějška. Nespí venku, takže vysvobozen je do pár minut teplou sprchou. Často si vzpomenu na kladivo :-)

Co z toho plyne? Že se s koulemi musíme poprat tak či tak.

A jak s tím bojujete vy?

Na prcka je nejlepší řešení obleček a je vystaráno. I když!!! Pro hodně bohatou srst prostě není řešení. Vše co vyleze z nohavičky se obalí. Já se picnu. Ještě, že těch dnů není tak moc. Tady už pomůžou jenom papučky. No kdo by se s tím zabýval? O tom si můžete přečíst příště.

Malina dovádí ve sněhuDrak pudl trpaslík

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Newsletter
Máte zájem o novinky? Nechte nám Váš e-mail.
Najdete nás na facebooku

 

Kde nás najdete

Dílna Řepiiště zavřena

 

Kontakt

Mapa - cesta k nám

Kontakt
Krejčovství Psí Móda.cz
Olina Hlaváčová
nechte nám SMS zprávu
© 2009 www.psimoda.cz Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz