Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

Olga Hlaváčová
krejčovství
Vinohradská 96, Řepiště
tel: 777 215 844
olga(a)psimoda.cz
www.psimoda.cz
www.modaflamenca.cz

Zboží v akci

naše cena 250 Kč
naše cena 295 Kč

Kontakt » O nás
O nás
  • psimoda.cz: oblečky pro aktivní psy

dog designse zabývá výrobou kombinéz pro psy všech velikostí. V dnešní době, se krejčovská dílna zaměřila především na výrobu kombinéz, pro plemena, na která nejsou v obchodech oblečky. To znamená výrobu kombinéz na míru. Móda a šití je mým koníčkem a proto se při výrobě oblečení pro psy snažím dosáhnout těch nejlepších výsledků. Můj styl a směr jsou kombinézy vesměs praktického rázu. Držím se především účelu, který má obleček splňovat. Oblečení z různých materiálů a široký výběr velikostí je naší doménou. Proto na každé plemeno mám několik velikostí. Dog design to je móda pro aktivní psy.

 

  • psí krejčovství

dílnaŠicí dílna je vybavena moderní technikou. Při výrobě se soustředím na moderní technologie. Neustále se vyvíjí nové střihy a modely. Vyrábím menší série oblečků . Skladem mám neustále základní nabídku. Snažím se ale obléknout každého pejska jakékoliv velikostí a rasy. Proto vznikla speciální nabídka - zakázková výroba psích kombinéz. Kombinézy na velké psy na míru, nejdou vyrobit bez zkoušky na pejska u nás.

 

 

 

  • historie značky dog design

...vše to začalo ještě dávno, před vytvořením prvního funkčního oblečku pro Vaše pejsky.

na začátku byl pesNa začátku byl pes. Ano, to v pravo vedle člověka je pes. Možná to není mazlíček v pravém slova smyslu, ale mazlíček "polární medvěd černý", chcete-li. Tak jak jsem se tedy dostala k oblečkům pro pejsky? Zkusím to hodně ve zkratce. Rusáčci spali ve sněhu, tudíž o oblečku nemohla být řeč. První oblečený pes byl můj dalmatin, který běhal a žil s těmito chlupáči. V zimě byl vždy kost a kůže, jak se mu nedařilo zahřát. A tak byla první mikina na světě. Když jsem zjistila, jak se mu zaoblují boky a přibývá svalů, věděla jsem, že rozhodnutí bylo správné. Mikinu měl pes rád, sám mi to řekl. Že psi nemluví? Tomu sami nevěříte :-) Dokonce si ji sám uměl obléknout. Nevěříte? Samozřejmě kecám :-) Ale statečně pomáhal při oblékání. Rval se do ní hlava nehlava, už aby byl venku, s těmi rošťáky rusáky.

pokračování příště...

 

 

 

  • můj první obleček

byla přešitá stará mikina pro dalmatina. Od té doby uteklo hodně vody a oblečky pro psy prošly dlouhým vývojem a dnes už vypadají tak jak je vidíte na našich stránkách, nebo ještě lépe na našich psích manekýnech.

 

 

 

 

 

 

  • současnost

Momentálně jsem adoptovala jednu malou čertici z útulku. Vydaly jsme se z Ciboušova na jednu dlouhou společnou cestu. Pejsek, který přišel o svůj milovaný domov ne vlastní vinou. Její cesta na svět začala v popelnici...

 

 

 

 

 

  • Zveme Vás k prohlídce  oblečků pro psy.

Psí oblečky - výroba kombinéz a oblečků na všechny velikosti pejsků, od těch nejmenších až po velká plemena. Psí móda "dog design" Olga Hlaváčová vyrábí kombinézy a oblečky  pro Vaše pejsky od nejmenších mazlíčků, jako je čivava, až po velké psy. Kombinézy a oblečky pro psy jsou z nepromokavé šusťákoviny a podšity flanelem, podšívkou nebo fleece-m. Naše kombinézy a oblečky pro psy se hodí  do každého ročního období. Psí oblečky jsou vhodné do chladného a vlhkého počasí.

Moderní design našich oblečků pro psy vyhovuje i náročným zákazníkům, vyberete si oblečky pro psy od romantických přes outdoor až po sportovní vzory a barvy.

O nás