Zavřeno
  1. Úvod
  2. Kontakt
  3. O nás
Newsletter

Máte zájem o novinky? Nechte nám Váš e-mail.

Aktuality

Leden u nás

leden 2020

Psí móda v ČT - Dobré ráno

psí oblečky dog design v dobrém ránu

Galerie našich zákazníků

galerie našich zákazníků

 Najdete nás na facebooku

O nás
  • psimoda.cz: oblečky pro aktivní psy

dog designse zabývá výrobou kombinéz pro psy všech velikostí. V dnešní době, se krejčovská dílna zaměřila především na výrobu kombinéz, pro plemena, na která nejsou v obchodech oblečky. To znamená výrobu kombinéz na míru. Móda a šití je mým koníčkem a proto se při výrobě oblečení pro psy snažím dosáhnout těch nejlepších výsledků. Můj styl a směr jsou kombinézy vesměs praktického rázu. Držím se především účelu, který má obleček splňovat. Oblečení z různých materiálů a široký výběr velikostí je naší doménou. Proto na každé plemeno mám několik velikostí. Dog design to je móda pro aktivní psy.

 

  • psí krejčovství

dílnaŠicí dílna je vybavena moderní technikou. Při výrobě se soustředím na moderní technologie. Neustále se vyvíjí nové střihy a modely. Vyrábím menší série oblečků . Skladem mám neustále základní nabídku. Snažím se ale obléknout každého pejska jakékoliv velikostí a rasy. Proto vznikla speciální nabídka - zakázková výroba psích kombinéz. Kombinézy na velké psy na míru, nejdou vyrobit bez zkoušky na pejska u nás.

 

 

 

  • historie značky dog design

...vše to začalo ještě dávno, před vytvořením prvního funkčního oblečku pro Vaše pejsky.

na začátku byl pesNa začátku byl pes. Ano, to v pravo vedle člověka je pes. Možná to není mazlíček v pravém slova smyslu, ale mazlíček "polární medvěd černý", chcete-li. Tak jak jsem se tedy dostala k oblečkům pro pejsky? Zkusím to hodně ve zkratce. Rusáčci spali ve sněhu, tudíž o oblečku nemohla být řeč. První oblečený pes byl můj dalmatin, který běhal a žil s těmito chlupáči. V zimě byl vždy kost a kůže, jak se mu nedařilo zahřát. A tak byla první mikina na světě. Když jsem zjistila, jak se mu zaoblují boky a přibývá svalů, věděla jsem, že rozhodnutí bylo správné. Mikinu měl pes rád, sám mi to řekl. Že psi nemluví? Tomu sami nevěříte :-) Dokonce si ji sám uměl obléknout. Nevěříte? Samozřejmě kecám :-) Ale statečně pomáhal při oblékání. Rval se do ní hlava nehlava, už aby byl venku, s těmi rošťáky rusáky.

 

pokračování příště...

 

  • můj první obleček

byla přešitá stará mikina pro dalmatina. Od té doby uteklo hodně vody a oblečky pro psy prošly dlouhým vývojem a dnes už vypadají tak jak je vidíte na našich stránkách, nebo ještě lépe na našich psích manekýnech.

 

 

 

 

 

  • současnost

Momentálně jsem adoptovala jednu malou čertici z útulku. Vydaly jsme se z Ciboušova na jednu dlouhou společnou cestu. Pejsek, který přišel o svůj milovaný domov ne vlastní vinou. Její cesta na svět začala v popelnici...

 

 

 

 

  • Zveme Vás k prohlídce  oblečků pro psy.

Psí oblečky - výroba kombinéz a oblečků na všechny velikosti pejsků, od těch nejmenších až po velká plemena. Psí móda "dog design" Olga Hlaváčová vyrábí kombinézy a oblečky  pro Vaše pejsky od nejmenších mazlíčků, jako je čivava, až po velké psy. Kombinézy a oblečky pro psy jsou z nepromokavé šusťákoviny a podšity flanelem, podšívkou nebo fleece-m. Naše kombinézy a oblečky pro psy se hodí  do každého ročního období. Psí oblečky jsou vhodné do chladného a vlhkého počasí.

Moderní design našich oblečků pro psy vyhovuje i náročným zákazníkům, vyberete si oblečky pro psy od romantických přes outdoor až po sportovní vzory a barvy.

O nás

Novinky z našeho blogu

Můj zlatý pes
16.12.2022 Pro pejsky
Můj zlatý pes
Krásná kombinéza pro pejska. Teplá s měkoučkým flísem. číst celé
Softshell bundy s krátkýma nohavičkama
12.12.2022 Pro pejsky
Softshell bundy s krátkýma nohavičkama
Softshell bundička s krátkými nohavicemi pro velkého zmrzlíká. Krásný, kvalitní materiál. číst celé
Co se děje ve psí módě
07.12.2021
Co se děje ve psí módě
novinky, změny a jak dále číst celé
Newsletter
Máte zájem o novinky? Nechte nám Váš e-mail.
Najdete nás na facebooku

 

Kde nás najdete

Dílna Řepiiště zavřena

 

Kontakt

Mapa - cesta k nám

Kontakt
Krejčovství Psí Móda.cz
Olina Hlaváčová
nechte nám SMS zprávu
© 2009 www.psimoda.cz Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz