Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

Olga Hlaváčová
krejčovství
Vinohradská 96, Řepiště
tel: 777 215 844
olga(a)psimoda.cz
www.psimoda.cz
www.modaflamenca.cz

Zboží v akci


Šití pro psy - poradna » Galerie zákazníků
Galerie zákazníků DOG DESIGN

psí móda - galerie našich zákazníkůDěkujeme Všem našim zákazníkům za fotky Vašich mazlíčků v našich oblečcích. Právě díky Vašim fotkám, dopisům, připomínkám a pochvalám se mi daří pro Vaše mazlíčky vyrobit především pohodlné a funkční kombinézy.

 Máte taky Vašeho mazlíčka v našem oblečku? Pošlete nám Vaše foto. Rádi je zveřejníme na naší stránce, věnované manekýnům a manekýnkám.

 

Celou naši galerii můžete shlédnout na stránkách www.psimoda.eu

Kombinézy jsou určeny pro aktivní psy, dělá mi velkou radost, když vidím, jak jsou využívány v terénu, na procházkách, prostě v akci. Mám radost, když vidím, že pejskům nebrání v pohybu a pejsci v nich skotačí a běhají, hrají si a ....

Olga Dog Design

 

Lvíček Bonynka

Pudl

Pozdrav z Lysé hory posílá také Barunka- bišonek.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Kombinézy dog design pro aktivní psy

Potěšila mne krásná fotka od naší spokojené zákaznice. Opravdu největší radost z práce pro mne, je vidět kombinézy v akci. Panička s toy pudlíkem dělá stopu. Vidíte ten zabořený nos? Moc děkuji za nádhernou fotku paní majitelce psí slečny Gina Orthys Magdalensis